Jak możesz dołączyć do naszej kampanii?

Zebraliśmy kilkunastu specjalistów i zgromadziliśmy wiele firmy z całej Polski, ale to pedagodzy, rodzice i terapeuci zajmujący się ,a co dzień pracą z dziećmi mają największy wpływ.

Dlatego też przygotowaliśmy materiały, które umożliwią placówce dołączenie się do kampanii. Scenariusze zajęć, ebooki dla rodziców i nauczycieli, plakaty i wiele więcej! Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz bazę materiałów na maila. 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Studio Psychologiczne Joanna Węglarz z siedzibą w Gdyni przy ul. Wielkokacka 14/56. Podane przez Ciebie dane osobowe będziemy przetwarzali w celu realizacji działalności Kampanii Społecznej Szkoła-od-nowa., kontaktowania się z Tobą, windykacji należności, dla celów archiwizacyjnych oraz zapewnienia rozliczalności na podstawie przepisów prawa. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane firmom zewnętrznym wyłącznie do świadczenia usług wymienionych powyżej. Dane osobowe będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zrealizowania usługi. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podanie danych osobowych jest nam potrzebne do zrealizowania usługi. W przypadku pytań dotyczących danych osobowych można się z nami skontaktować pod adresem: biuro@studiopsychologiczne.com

DZIĘKUJEMY ZA DOŁĄCZENIE DO kAMPANII sPOŁECZNEJ sZKOŁA-OD-NOWA

Niedługo na twój adres mailowy trafią materiały online dla naszych ambasadorów